Google Adwords Uzmanı | Sertifikalı Uzman Ali Yılmaz

Google Adwords Uzmanı

freelance adwords uzmanı

Google adwords Uzmanı

Freelance çalışanlar, Dijital ajanslar, yazılım şirketleri hatta kreatif ajanslarda çalışan reklamcılar diğer işlerin yanında Google Ads paneli hazırlayıp teslim edebilirler. Fakat özensiz ve teknik ayrıntılardan uzak bu paneller reklamverene büyük maliyetlerde zarara neden olabilir. Elbette piyasada performans pazarlama alanında yetkin bir çok ajans mevcut.

Google Adwords Uzmanı Olarak Hizmet Veriyorum

Google adwords uzmanı olarak ben, tecrübem, stratejik bilgim ve ilkeli yaklaşımım ile web sitenizin yüksek dönüşüm almasını sağlarım.

Google adwords uzmanı olarak ben;

markamın en az maliyetle en yüksek dönüşümü alması için sürekli optimizasyon ve geliştirmeyi kendime borç bilirim. Ayrıca UX ve UI deneyimlerimi kullanarak kullanıcı dostu bir sitenin reklam ve diğer performans geliştirme metriklerinden daha önemli olduğunu bilirim.

Google ads uzmanı, olarak çalışan kişiler daha uygun fiyata daha efektif çalışır

fiyatlara panel kurup teslim etmekte. Fakat bu panelleri analiz ettiğimizde gerçekten hüsrana uğruyoruz. Google Adwords'ün bir standartı var mıdır tartışılır fakat belli stratejik ve teknik önlemleri almak uzmanın mutlaka yetkin olması gereken bir durumdur. Freelance çalışan bir çok kişi elindeki adwords işini layığıyla yapar. Sebebi diğer çalışma ortamlarında olduğu gibi üzerine başka iş yükü almamaısıdır. Kendini bir çok konuda geliştiren freelancerlar markalar ile doğrudan ilişki kurdukları için reklamları içselleştirebilmektedir.

Google Adswords uzmanı Ali Yılmaz sizin için ne yapar?

  1. Kârlı kampanyaya dönüştürmek için Google Arama'da tıklama başına ödeme reklam kampanyalarımı Fransız dilinde oluşturuyor veya mevcut kampanyamı yayınlıyorum.
  2. Teklif vereceğim anahtar kelime öbeklerinin bir listesini oluşturmak için anahtar kelime araştırması yapar.
  3. 3Google Arama'da yayınlanacak AdWords Reklamları oluşturur.
  4. Farklı başlıklar ve farklı reklam kopyaları oluşturarak farklı reklamları test eder.
  5. Tekliflerimi dikkatle olarak yönetir.
  6. Fransız dilinde Reklam Kampanyası oluşturabilir ve çalıştırabilir.
  7. AdWords Reklam Gruplarımın her biri için hedeflenmiş açılış sayfaları oluşturmak üzere benimle birlikte çalışır.
  8. Bana ROI uyarınca haftada en az potansiyel müşteri sözü verebilir

AdWords yatırımlarımın değerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için AdWords kampanyaları dikkatlice oluşturulmalı ve dikkatle yönetilmelidir. Bir Google AdWords Uzmanı, kârlı bir kampanya ile hayal kırıklığı yaratan bir para kaybı arasında fark yaratabilir. Google Adwords ile Sertifikasyonu tamamlayan kişiler "Google Adwords Kalifiye Bireyleri" olarak tasarlanmıştır. Bireyin AdWords deneyiminin bir ölçüsü olarak Google Adwords Kalifiye Bireylerini aramak.