Freelance Adwords Uzmanı

freelance adwords uzmanı

Freelance adwords Uzmanı Kimdir

Gerçek Dijital Pazarlama Uzmanları ve Freelance Adwords Uzmanı ile Yüksek Dönüşüm Elde Edin

Freelance çalışanlar, Dijital ajanslar, yazılım şirketleri hatta kreatif ajanslarda çalışan reklamcılar diğer işlerin yanında Google Ads paneli hazırlayıp teslim edebilirler. Fakat özensiz ve teknik ayrıntılardan uzak bu paneller reklamverene büyük maliyetlerde zarara neden olabilir. Elbette piyasada performans pazarlama alanında yetkin bir çok ajans mevcut. Freelance çalışan google adwords uzmanları, Google adwords metriklerini bilen bir freelancer aracısız bir ürün gibi düşünülebilir. Freelancer olmadan önce dijital ajansların tozunu yutmuş bir adwords uzmanı olarak işin mutfağını görmenin de öz güveniyle yüksek dönüşümleri garanti ediyorum.

Bir freelance adwords uzmanı olarak ben, markamın en az maliyetle en yüksek dönüşümü alması için sürekli optimizasyon ve geliştirmeyi kendime borç bilirim. Ayrıca UX ve UI deneyimlerimi kullanarak kullanıcı dostu bir sitenin reklam ve diğer performans geliştirme metriklerinden daha önemli olduğunu bilirim.

Freelance Çalışmak Daha Yüksek Bir Sorumlulukla Adwords Uzmanlığı Yapmayı Gerektiriyor

Freelance google adwords uzmanıolarak çalışan bir çok kişi çok ucuz fiyatlara panel kurup teslim etmekte. Fakat bu panelleri analiz ettiğimizde gerçekten hüsrana uğruyoruz. Google Adwords'ün bir standartı var mıdır tartışılır fakat belli stratejik ve teknik önlemleri almak uzmanın mutlaka yetkin olması gereken bir durumdur. Freelance çalışan bir çok kişi elindeki adwords işini layığıyla yapar. Sebebi diğer çalışma ortamlarında olduğu gibi üzerine başka iş yükü almamaısıdır. Kendini bir çok konuda geliştiren freelancerlar markalar ile doğrudan ilişki kurdukları için reklamları içselleştirebilmektedir.

Unutulmamalıdır ki freelance çalışan bir adwords uzmanının geçmişte bir dijital ajans ve ya kurum deneyiminin olması her zaman avantajdır.